Kurumsal

Hakkımızda


PİM Grup kozmetik alanında ihtiyaç duyduğunuz her konuda dirsek teması çözüm ortağınızdır. Hızlı, doğru, maliyeti düşük çözümler bulmak için sizin yerinize çalışır.

Ürünlerinizin yasal süreçte ihtiyaç duyacağı analizlerin yapılması, ürün güvenlik değerlendirme raporlarının hazırlanması, Sorumlu Teknik Eleman hizmeti, ÜTS bildirimlerinizin yapılması, etiket validasyonu, Avrupa Sorumlu Kişisi, CPNP kayıtları, Serbest Satış Sertifikası alınması gibi laboratuvar ve danışmanlık hizmetlerimizin yanısıra güncel konularda düzenlediğimiz eğitimler ile bireysel ve sektörel ilerleme için sinerji yaratmaktayız.

Standardize ve tam dökümantasyonu olan doğal hammadde tedariği konusunda da aktif olarak çalışmaktayız.

Misyonumuz


Bireysel anlamda, insanları kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaştıracak bilgi ve bağlantıları sağlamak, sektörel anlamda ise gelişme ve ilerleme sağlayacak eğitimler organize etmek, bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti sunmak.

Vizyonumuz


Türkiye’de hızla büyüyen, tercih edilen, saygın bir eğitim ve danışmanlık şirketi olarak yaşam boyu öğrenmede öncü bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz


Başarma Tutkusu: Hedefe götüren ilk adımın başarma tutkusu olduğuna inanırız. Gelişim ve ilerleme başarma tutkusu ile gerçekleştirilebilir.

Çözüm odaklılık: Çözüm odaklı olmanın başarıya götüreceğini düşünürüz. İlerlemek, çözüme odaklanmış bir anlayışla mümkündür.

Yenilikçilik: Sürekli büyüme için girişimci ruh ve yenilikçi düşünce ile hareket ederiz.

Değişim: Gelişimin değişimle olduğuna inanırız. Değişime dahil olmak değil değişime yön vermek düşüncesiyle çalışırız.

Gelişim: Her alanda sürekli gelişim ana hedefimizdir. İlerleme yolunda en büyük adımın sürekli gelişim olduğuna inanırız.

İlerleme: En büyük hedefimiz durmadan ilerlemektir. Bireysel ilerlemenin kurumsal ilerlemeye ve toplumsal ilerlemeye sebep olacağını düşünürüz..


Referanslarımız

PİM Grup adı altında 2012 yılından bu yana 750’den fazla müşteriye ulaştık. 10000’in üzerinde analiz gerçekleştirdik ve 5000’den fazla teknik dosya düzenledik. Zirvedeki yerimizi bize güvenenlere borçluyuz.

Hizmetlerimiz


PİM Grup, kozmetik alanında ihtiyaç duyduğunuz her konuda dirsek teması çözüm ortağınızdır. Hızlı, doğru, maliyeti düşük çözümler bulmak için sizin yerinize çalışır.
Ürünlerinizin yasal süreçte ihtiyaç duyacağı analizlerin yapılması, ürün güvenlik değerlendirme raporlarının hazırlanması, Sorumlu Teknik Eleman hizmeti, ÜTS bildirimlerinizin yapılması, etiket validasyonu, Avrupa Sorumlu Kişisi, CPNP kayıtları, Serbest Satış Sertifikası alınması gibi laboratuvar ve danışmanlık hizmetlerimizin yanısıra güncel konularda düzenlediğimiz eğitimler ile bireysel ve sektörel ilerlemeyi amaçlamaktayız.
Standardize ve tam dökümantasyonu olan doğal hammadde tedariği konusunda da aktif olarak çalışmaktayız..