Kozmetik Firma Kaydı

İlk kez kozmetik faaliyetinde bulunacak olan firmaların, öncelikle kozmetik imalatçısı ve/veya ithalatçısı olacak şekilde bir kozmetik firma kaydı yapmaları gerekmektedir. Kozmetik firma kaydı, MERSİS veya VEDOP kaynaklı veriler kullanılarak, hem Ürün Takip Sistemi (üts) hem de Elektronik Başvuru Sistemi üzerinden gerçekleştirir. İmza yetkilileri ve verilen iletişim bilgileri her iki sistemde de aynı olmalıdır. Özellikle iletişim noktasında yetkilinin ulaşılabilir olması çok önemli olduğundan güncel iletişim verilerinin kullanılması çok önemlidir.

Kozmetik firma kaydı işlemlerinin yanı sıra her türlü firma bilgisi değişikliği (vergi numarası, firma unvanı, firma adresi), imza yetkilisi atama/değiştirme ya da firma faaliyet durumu değiştirme işlemlerinde de deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kozmetik firma kaydı ve sonrasında desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz tüm süreçlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PİM GRUP UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ
Değerli İş Ortaklarımız, 2012 yılından itibaren alanımızdaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayarak, yüksek tecrübe ve bilgi birikimimizle sektörün gelişimine yön vermeye devam ediyoruz. Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar doğrultusunda Pim Eğitim ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti. olan unvanımız 16.04.2021 tarihi itibari ile nevi değişikliği yapılarak “PİM GRUP DANIŞMANLIK A.Ş.” olarak değiştirilmiştir. Söz konusu değişiklik ile ilgili olarak tüm yasal düzenlemeler yerine getirilmiştir. Ticari Unvan : PİM GRUP DANIŞMANLIK A.Ş. Adres : Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. Neo Yaşam Sit. No: 9 İç Kapı No: 20 Eyüpsultan / İSTANBUL Vergi Dairesi : Gaziosmanpaşa Vergi No :7300723914