PİM Grup Laboratuvar Hizmetleri

PİM Grup ürünlerinizle ilgili yasal mevzuatlara uyumluluğunuzu sağlamak amacıyla gerekli tüm analitik parametreleri kapsayan ve akredite laboratuvarlarımızca gerçekleştirilen analizler hizmetlerini sunmaktadır. Uluslararası kabul edilen ISO 17025 Deney ve Kalibrasyon laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardı esaslarına uygun şekilde ve TÜRKAK akreditasyon kapsamında uluslararası analiz metotlarına bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Teklif Formumuzu doldurabilirsiniz.

PİM GRUP UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ
Değerli İş Ortaklarımız, 2012 yılından itibaren alanımızdaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayarak, yüksek tecrübe ve bilgi birikimimizle sektörün gelişimine yön vermeye devam ediyoruz. Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar doğrultusunda Pim Eğitim ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti. olan unvanımız 16.04.2021 tarihi itibari ile nevi değişikliği yapılarak “PİM GRUP DANIŞMANLIK A.Ş.” olarak değiştirilmiştir. Söz konusu değişiklik ile ilgili olarak tüm yasal düzenlemeler yerine getirilmiştir. Ticari Unvan : PİM GRUP DANIŞMANLIK A.Ş. Adres : Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. Neo Yaşam Sit. No: 9 İç Kapı No: 20 Eyüpsultan / İSTANBUL Vergi Dairesi : Gaziosmanpaşa Vergi No :7300723914