PİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


Kozmetik ürünler başta olmak üzere insan cildi ile temas eden ve etme potansiyeli bulunan tüm ürün gruplarında üretici, ithalatçı ve dağıtıcılara ruhsatlandırma, danışmanlık, laboratuvar ve eğitim hizmeti sağlayan ve sektörde 10 yılını doldurmuş Türkiye’de İLK KURULAN, EN BÜYÜK EKİP ve EN FAZLA HİZMET kapasitesine sahip, sektöre öncülük eden kurumsal bir firmayız.

2012 yıllında İstanbul’da kurulan merkez ofisi akabinde 2021 yılında Hollanda’da “PİM GRUP BV.”, 2022 yıllında ise İngiltere’de “PİM GRUP LTD.” isimleri ile şubelerini açarak sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerindeki firmalar için ihtiyaç duyulan her konuda dirsek teması çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra PİM GRUP DANIŞMANLIK A.Ş. bünyesinde yer alan PİMLAB Laboratuvar, TÜRKAK tarafından TS EN ISO 17025:2017 standardı kapsamında akreditasyon sertifikasını alarak AB-1743-T kodu ile test laboratuvarı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Aynı zamanda alanında bir ilki daha gerçekleştirmiş, TS EN ISO 9001:2015 standardı kapsamında uluslararası geçerliliği bulunan Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını alarak “Profesyonellik, Süreklilik, Müşteri Odaklılık” ilkelerini kurumsal kimliğine entegre etmeyi başarmıştır.

Aşağıda belirtilen formları doldurduktan sonra info@pimgrup.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.